A Ferencváros sorozatban harmadszor, összességében 23. alkalommal nyerte meg a labdarúgó Magyar Kupát: a zöld-fehérek a szerdai döntőben 1-1-es rendes játékidő, majd hosszabbítás után tizenegyesekkel 5-4-re győzték le a Vasast a Groupama Arénában. A meccs 89. percében Lovrencsics Gergő fejsérülést szenvedett, rövid időre az eszméletét is elvesztette, de még a helyszínen magához tért. A klub közlése szerint a játékos azóta jobban van, jelenleg kórházban lábadozik.




