Koszovó női kézilabda-válogatottja került a magyarok csoportjába a jövő évi franciaországi Európa-bajnokság selejtezősorozatában.

A délszlávok Grúzia és Izrael legyőzésével jutottak be a selejtezőcsoportba
Koszovó női kézilabda-válogatottja került a magyarok csoportjába a jövő évi franciaországi Európa-bajnokság selejtezősorozatában.


Fókuszban a nyitottság
„Veletek vagyunk”