Kómában az olimpiai ezüstérmes holland BMX-versenyző

A holland kerákpáros fej-, máj-, lép- és vesesérüléseket szenvedett

Sport
  • 2018.01.11. - 13:04

Egy bukás után mesterséges kómában tartják Jelle van Gorkomot, aki BMX-ben ezüstérmet nyert a riói olimpián.

A holland kerákpáros fej-, máj-, lép- és vesesérüléseket szenvedett, emellett egy bordája is eltört egy edzésbaleset során, amely az Arnhem melletti Papendal Nemzeti Sportközpontban történt.

A 27 éves Van Gorkom előzőleg a londoni játékokon is szerepelt.

Reklám