Véget érhetnek a szűk esztendők a Ferencváros férfivízilabda-csapatánál, amely most olimpiai bajnokokat és fiatal tehetségeket igazolt.
„Meg kellett tennünk azt a bizonyos utolsó lépést, hogy a Ferencváros Magyarországon és Európában is megkerülhetetlen tényező legyen – mondta Nyíri Zoltán, az FTC operatív igazgatója a sajtótájékoztatón. – Az Eurokupában a címvédés, míg az ob I.-ben és a Magyar Kupában a döntőbe jutás a cél”.
Varga Zsolt vezetőedző azt hangsúlyozta, hogy az új igazolások között a világklasszisok mellett rendkívül tehetséges fiatalok vannak, akik kemény munkával meghatározó játékosokká válhatnak.



