Király Gábor lemondta a válogatottságot

„A szervezetem jelezte, itt a határ”

Sport
  • 2016.08.03. - 07:36

Király Gábor visszavonult a magyar labdarúgó-válogatottól, amellyel nyolcaddöntőig jutott a franciaországi Európa-bajnokságon.

Király 20150331
Reklám