Eduarda Amorim, a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának brazil világbajnoka két évvel meghosszabbította szerződését pénteken, és egyben bejelentette, hogy 2021-ben befejezi pályafutását.

Eduarda Amorim pályafutása végéig az ETO játékosa marad
Eduarda Amorim, a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának brazil világbajnoka két évvel meghosszabbította szerződését pénteken, és egyben bejelentette, hogy 2021-ben befejezi pályafutását.

A tó, ahol több száz ember halt meg nyomtalanul
Iránban jöhetnek az elszámoltatások?

A közigazgatásban tapasztalható politikai diszkrimináció miatt döntöttek így
A helyreállítás során lenyűgöző régészeti leletek bukkantak elő Párizs szívében