Kézilabda: Szerződést hosszabbított a Győr egyik legjobbja

Eduarda Amorim pályafutása végéig az ETO játékosa marad

Sport
  • 2018.09.28. - 14:42

Eduarda Amorim, a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának brazil világbajnoka két évvel meghosszabbította szerződését pénteken, és egyben bejelentette, hogy 2021-ben befejezi pályafutását.

amorim
Reklám