Jobban van Sir Alex Ferguson

Az agyvérzésen átesett skót edzőlegenda már felült az ágyában és családtagjaihoz is beszélt

Sport
  • 2018.05.08. - 14:15

Javul a szombaton agyvérzést kapott Sir Alex Ferguson állapota.

Egybehangzó keddi brit sajtóértesülések szerint a Manchester United labdarúgócsapatának korábbi sikeredzője három nappal sürgősségi műtéte után már felült az ágyában és beszélt a családtagjaihoz.

A 76 éves szakembert a Manchester közelében található Salford Royal kórházban ápolják. A Daily Mail internetes oldalán azt írta, hogy a beavatkozás után mesterséges kómába helyezték, de már felébresztették. A lap hozzáteszi: a mester családja bizakodó, de még hosszú az út a teljes felépülésig.

Ferguson 26 évig volt az MU vezetőedzője, ez idő alatt 38 trófeát gyűjtött a csapattal, 13-szor angol bajnok, kétszer Bajnokok Ligája-győztes lett a gárdával.

Reklám