Jamali és Vilovski is kikerült a magyar Eb-keretből

A két honosított játékos helyett Országh Ádámot és Fekete Dávidot hívta be kézilabdázók kapitánya

Sport
  • 2018.01.17. - 10:03

Két tapasztalt kézilabdázó, Jamali Iman és Vilovski Uros kikerült a magyar férfiválogatott keretéből a Horvátországban zajló Európa-bajnokságon.

jamali

Vilovski Uros, a Székelyudvarhely beállója az első két meccsen összesen 7:24 percet játszott, egyszer lőtt kapura, abból gól született. Jamali Iman, a Telekom Veszprém balátlövője 27:24 perc alatt nyolc kísérletből négyszer volt eredményes.

Reklám