Két tapasztalt kézilabdázó, Jamali Iman és Vilovski Uros kikerült a magyar férfiválogatott keretéből a Horvátországban zajló Európa-bajnokságon.

Vilovski Uros, a Székelyudvarhely beállója az első két meccsen összesen 7:24 percet játszott, egyszer lőtt kapura, abból gól született. Jamali Iman, a Telekom Veszprém balátlövője 27:24 perc alatt nyolc kísérletből négyszer volt eredményes.



