Húsz góllal alázta a Vojvodinát a Veszprém

Továbbra is veretlen a SEHA Ligában az MVM-Veszprém

Sport
  • 2015.10.29. - 20:15

Öt mérkőzés után is százszázalékos az MVM-Veszprém a férfi kézilabda SEHA Ligában, miután húsz góllal győzött a szerb Vojvodina otthonában.

A magyar bajnokcsapat legeredményesebbje a 9 gólig jutó szlovén Gasper Marguc volt.

A címvédő Veszprém szerdán a bosnyák Borac otthonában győzött 14 góllal, pénteken pedig a szerb Szpartak Vojput vendégeként lép pályára a regionális nemzetközi sorozatban.

Eredmény:
Vojvodina (szerb) - MVM Veszprém 22-42 (11-18)

Reklám