Hanga ismét remekelt a Baskoniában

A válogatott kosaras bekerült a liga legjobb ötösébe az alapszakasz végén

Sport
  • 2017.05.15. - 12:57

Hanga Ádám a spanyol kosárlabda-bajnokság utolsó fordulójának legjobb játékosa lett, csapata, a Baskonia Vitoria Gasteiz pedig a második helyen zárta az alapszakaszt.

hanga ádám

A magyar klasszis bekerült az alapszakasz legjobb ötösébe is, a csapatban olyan kiválóságok kaptak helyet, mint a Real Madrid háromszoros Európa-bajnok, olimpiai ezüstérmes játékosa, Sergio Lllul, vagy a Movistar Estudiantest erősítő Edwin Jackson, aki a liga legjobb pontátlagát produkálta. Hanga 11.9 pontot, 4 lepattanót, 2.4 gólpasszt, 1.3 szerzett labdát átlagolt meccsenként az alapszakasz során.

Reklám