Gera Zoltán kedden belázasodott, ezért csütörtökön hazautazott az Európa-bajnokságra készülő magyar labdarúgó-válogatott ausztriai edzőtáborából.

„A szakmai és orvosi stáb közösen úgy döntött csütörtök reggel, hogy a mielőbbi gyógyulás érdekében az a legmegfelelőbb, ha a szükséges orvosi vizsgálatokat Magyarországon végzik el” – olvasható az MLSZ honlapján, ahol az is kiderül, hogy a visszatérés időpontját az orvosi vizsgálatok eredményei határozzák majd meg.
A magyar válogatott jelenleg Leogangban készül, majd június 4-én Gelsenkirchenben a világbajnok német csapattal játssza utolsó barátságos mérkőzését a június 10-én kezdődő, franciaországi kontinenstorna előtt.



