A december 15-i zárás után február 2-án folytatódik majd az élvonalbeli bajnokság 2018-2019-es idénye, és a hétvégén is rendeznek Magyar Kupa-mérkőzéseket - közölte kedden a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ).

A következő szezontól hétvégén is rendeznek Magyar Kupa-mérkőzéseket
A december 15-i zárás után február 2-án folytatódik majd az élvonalbeli bajnokság 2018-2019-es idénye, és a hétvégén is rendeznek Magyar Kupa-mérkőzéseket - közölte kedden a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ).

