A magyar női vízilabda-válogatott kedden a papírformának megfelelően fölényesen, 15-4-re legyőzte a francia csapatot, ezzel az olaszok elleni csoportzáró mérkőzés eredményétől függetlenül szinte biztos, hogy ott lesz a sorozat júniusi, sanghaji Szuperdöntőjében.




