Fölényesen győzött a női vízilabda-válogatott a franciák ellen

Már a Szuperdöntőben érezheti magát a csapat

Sport
  • 2017.02.21. - 20:48

A magyar női vízilabda-válogatott kedden a papírformának megfelelően fölényesen, 15-4-re legyőzte a francia csapatot, ezzel az olaszok elleni csoportzáró mérkőzés eredményétől függetlenül szinte biztos, hogy ott lesz a sorozat júniusi, sanghaji Szuperdöntőjében.

vizilabda_ magyar_francia576
Reklám