Federer újra megsérült

A svájci ezúttal hátbántalmai miatt lépett vissza

Sport
  • 2016.05.02. - 16:43

Mégsem indul a madridi tenisztornán Roger Federer. A svájci világsztár szombati edzésén sérült meg.

„Nagyon sajnálom, de annak ellenére, hogy elutaztam Madridba nem tudok részt venni a tornán. Miután megérkeztem minden rendben volt, aztán a szombati edzésem hátfájás miatt már hamarabb be kellett fejeznem” – nyilatkozta a világranglista 3. teniszező az ATP honlapjának.  

Reklám