Erős ellenfelekkel szemben zár a női válogatott

Kézilabda

Sport
  • 2017.11.23. - 01:00

Csütörtöktől vasárnapig a norvégiai Möbelringen Kupán tartja a jövő pénteken kezdődő németországi világbajnokság főpróbáját a magyar női kézilabda-válogatott.

A csapat csütörtökön az olimpiai bajnok orosz, szombaton a világ- és Európa-bajnoki címvédő norvég, vasárnap pedig a dél-koreai válogatottal találkozik Strauméban. Tizennyolc fős a keret jelenleg, a játékosok fizikálisan rendben vannak – közölte Kim Rasmussen szövetségi kapitány, aki Tomori Zsuzsannára és Szucsánszki Zitára sérülés miatt nem számíthat a norvégiai tornán. A szakember elmondta, több védekező játékos szerepel a keretben, mint tavaly, mert úgy érzi, a svédországi Európa-bajnokságon válogatottunk védekezése volt a leggyengébb. A dán edző a tornát követően hirdeti ki a világbajnokságra utazó 16 játékost.
Reklám