Visszamenőleg kizárták a túraautó-világbajnokság (WTCC) legutóbbi két futamáról, szerzett pontjaiktól pedig megfosztották Michelisz Norbert csapatát, a Hondát.

A kizárásba a Zengő Motorsport járműi is érintettek.
A gyári Honda azonnal jelezte, fellebbez a döntéssel szemben. Michelisz Norbert összesen 33 ponttól eshet el, ha érvényben marad a büntetés.



