A tokiói városvezetés megkezdte az elektronikai hulladék összegyűjtését abból a célból, hogy ebből elkészüljenek az érmek a 2020-as olimpiára.

Összesen nyolctonnányi elektronikai hulladékra lesz szükség a szervezők szerint, már el is kezdték a gyűjtést
A tokiói városvezetés megkezdte az elektronikai hulladék összegyűjtését abból a célból, hogy ebből elkészüljenek az érmek a 2020-as olimpiára.

