Dzsudzsák Balázs is csatlakozott a sérültekhez, így a csapatkapitány nélkül lép ma pályára a magyar labdarúgó-válogatott a Groupama Arénában a vb-résztvevő Costa Rica-iak elleni, 20.15-kor kezdődő mérkőzésen.
Szélesi Zoltán megbízott szövetségi kapitány szerint komoly fejmosást kaptak a játékosok, és azt reméli, ennek köszönhetően jobb csapat lép pályára annál, mint amelyik Luxemburgban 2–1-re kikapott. Megértem a szurkolókat. Sajnálatos, hogy halkabb lesz a stadion, mert a világon egyedülálló táborunk van – mondta Szélesi arra reagálva, hogy a válogatott szurkolói csoportja, a Carpathian Brigade jelezte, ezúttal nem fogja buzdítani a nemzeti együttest. A kulcsjátékosait (Navas, Campbell, Ruíz) nélkülöző közép-amerikai rivális szombaton 5–0-ra kikapott a spanyoloktól Málagában.


