A címvédő Ferencváros egy góllal nyert Debrecenben a női kézilabda NB I elődöntőjének visszavágóján, így kettős győzelemmel jutott be a fináléba.

A csapat kettős győzelemmel jutott be a fináléba
A címvédő Ferencváros egy góllal nyert Debrecenben a női kézilabda NB I elődöntőjének visszavágóján, így kettős győzelemmel jutott be a fináléba.


A román állampolgárok reformokat akarnak
Több civil megsebesült