Büntetőkkel búcsúzott a Ligakupától a Manchester United

A Frank Lampard vezette Derby County drámai meccsen kerekedett felül a Vörös Ördögökön +VIDEÓ

Sport
  • 2018.09.26. - 07:38

A Manchester United első mérkőzésén búcsúzott az angol labdarúgó ligakupától, miután hazai pályán a 2-2-es rendes játékidőt követően tizenegyespárbajban vereséget szenvedett a másodosztályú Derby County együttesétől.

derby manu büntető
Reklám