Bronzérmes a Puskás Akadémia

A Real Madrid győzött a döntőben a Puskás-Suzuki Kupán

Sport
  • 2017.06.05. - 18:47

A házigazda Puskás Akadémia szerezte meg a bronzérmet a Felcsúton zajló 10. Puskás-Suzuki Kupa U17-es nemzetközi labdarúgótornán, miután a torna hétfői helyosztóján tizenegyespárbajt követően jobbnak bizonyult a Budapest Honvédnál. A torna döntőjében a Real Madrid 4-0-ra győzött a görög Panathinaikosz ellen, és ezzel a kupa története során negyedszer diadalmaskodott. 

A játéknap első mérkőzésén a Sporting Lisboa legyőzte a Bayern Münchent, így a portugálok végeztek az ötödik helyen, a németek pedig mindhárom mérkőzésüket elveszítve - 0-6-os gólkülönbség mellett - utolsók lettek.

felcsút
1-szeres győztes: Ferencvárosi TC (2009)
Reklám