Blatter: Már tavaly le kellett volna mondanom

AZ ügy egyik vádlottját kiadják az Egyesült Államoknak

Sport
  • 2015.10.28. - 15:10

Sajnálja, hogy nem távozott a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) éléről már 2014-ben, közvetlenül a brazíliai vb után - jelentette ki Joseph Blatter elnök, akivel szemben - több magas beosztású vezetővel, így a FIFA-alelnök és európai futballelnök Michel Platinivel egyetemben - vizsgálat folyik pénzügyi szabálytalanságok, korrupció gyanúja miatt. Közben kizárták a korábbi válogatott labdarúgót, a Trinidad és Tobagó-i David Nakhidot versenyből, így már csak hét jelölt van.

Sepp blatter
Reklám