Az utolsó magyar versenyző is kiesett az asztalitenisz-vb-ről

A 2. körben bravúrgyőzelmet arató Lakatos Tamás szlovák ellenféllel szemben maradt alul

Sport
  • 2017.06.02. - 15:34

Lakatos Tamás kikapott szlovák ellenfelétől a férfi egyes pénteki 3. fordulójában, így utolsó magyarként ő is elbúcsúzott a düsseldorfi asztalitenisz-világbajnokságon.

lakatos tamás
Reklám