A címvédő argentinok 3-2-re kikaptak az olaszoktól Buenos Airesben, így nem jutottak a nyolc közé a tenisz Davis Kupa világcsoportjában.

A magyar csapat áprilisban kap ellenfelet
A címvédő argentinok 3-2-re kikaptak az olaszoktól Buenos Airesben, így nem jutottak a nyolc közé a tenisz Davis Kupa világcsoportjában.

Több civil megsebesült
Gazdasági csalással és pénzmosással gyanúsítják
