Az MLS-ben folytatja az MTK középpályása

Thiamot kölcsönadták a Chicago Fire-nak

Sport
  • 2016.05.02. - 11:04

 A tengerentúli MLS-ben folytatja pályafutását az MTK szenegáli labdarúgója, Khaly Iyane Thiam.   

KhalyIyaneThiam576
MTK
A huszonhárom éves középpályás kölcsönbe kerül a Chicago Fire csapatához, de 2016. december 31. után opciós vételi joggal rendelkeznek az amerikaiak – közölte hivatalos honlapján az MTK. 

Thiam a budapestiek alapemberének számított, összesen 72 mérkőzésen lépett pályára kék-fehérben. Az idei bajnokságban 31-szer kapott szerepet, és védekező-középpályás posztja ellenére két góllal és két gólpasszal vette ki részét az MTK negyedik helyéből. Új csapata, a Chicago Fire az utolsó helyen áll az észak-amerikai első osztályú labdarúgó-bajnokság keleti csoportjában.  

Reklám