A világ minden táján ünneplik a Leicester sikerét

Vardyék jobbak, mint III.Richárd?+VIDEÓ

Sport
  • 2016.05.03. - 12:59

Egy ideje sejthető volt már, de még most is felfoghatatlan, hogy a világ legkiegyensúlyozottabbnak titulált labdarúgó bajnokságát az a Leicester City nyerte, amely két éve még a második ligában játszott és szakírók szerint az idényt a kieső zónában tölti majd.  A Rókák elsősége hétfőn vált biztossá, amikor fő riválisuk a Tottenham a Chelsea elleni kétgólos előnyét eltékozolta a londoni derbin. Nem csak a szigetország, hanem az egész világ ünnepli Ranieri csapatát. 

A Leicester labdarúgói bizonyára inkább szerettek volna a pályán örülni első bajnoki címüknek. Vasárnap azonban nem tudták legyőzni a Manchester Unitedet, így azóta tisztában voltak azzal, leghamarabb hétfőn kezdődhet a fieszta. A Chelsea-Tottenham összecsapáson múlott minden: ha ott nem viszi haza a három pontot a Spurs, akkor Vardyéké a Premier League trófeája. A mérkőzést épp a csatár házában tekintette meg a Leicester kerete, a 2-2-es döntetlen után pedig indulhatott az önfeledt ünneplés. Christian Fuchs, a két éve még másodosztályú csapat osztrák balhátvédje telefonjával videózta a lefújást követő pillanatokat.

— Christian Fuchs (@FuchsOfficial) 2016. május 2.

 

 

 

Crazy boys ⚽️

Becky (@beckyvardy) által közzétett videó,2016. Máj 2., 17:57 PDT

 

Vardy: a vér nem válik vízzé

KANEVARDY lead
Reklám