A spanyolok elhozták a három pontot a Wembley-ből

Kiválóan sikerült Luis Enrique debütálása a Vörös Fúria kispadján

Sport
  • 2018.09.08. - 23:16

Győzelemmel mutatkozott be a spanyol labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányaként Luis Enrique, miután csapata 2-1-re nyert a londoni Wembley Stadionban a Nemzetek Ligája szombati játéknapján, az A osztályban.

saul
Reklám