A Honvéd felnőttcsapata is birtokba vette a klub új bázisát

Már a téli alapozást is ott kezdte meg az NB I-ben negyedik helyen álló gárda

Sport
  • 2019.01.15. - 17:13

A januári alapozást már a klub új, novemberben átadott bázisán kezdte meg a Budapest Honvéd labdarúgócsapata - kedden az NB I-ben 18 fordulót követően negyedik együttes két meghatározó játékosa, Gazdag Dániel és Nagy Gergő mutatta be az újságíróknak a 4,2 milliárd forintos állami beruházás keretében épített Magyar Futball Akadémia Utánpótlásközpontot.

honvéd új bázis
Reklám