A Getafe csapata jutott fel utolsóként a spanyol labdarúgó-bajnokság élvonalába, miután a másodosztály rájátszás-döntőjének visszavágóján 3-1-re legyőzte a Tenerifét.

Egy év távollét után játszhat ismét az élvonalban a madridi alakulat
A Getafe csapata jutott fel utolsóként a spanyol labdarúgó-bajnokság élvonalába, miután a másodosztály rájátszás-döntőjének visszavágóján 3-1-re legyőzte a Tenerifét.

A földrengésekben legalább 4300 ember megsérült
A nyomozás magánszemélyek feljelentésére indult
Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája
