A DVTK-é az aranyérem a jégkorong Magyar Kupában

A Jegesmedvék négy góllal verték az Újpestet a fináléban

Sport
  • 2018.01.20. - 20:24

A DVTK Jegesmedvék csapata nyerte a jégkorong Magyar Kupát, miután a szombati döntőben 4-0-ra diadalmaskodott a vendég Újpest felett. A miskolci csapat 2015 után másodszor lett MK-győztes.

dvtk kupagyőztes
Reklám