Hornyák Zsolt: Kupadöntővel ért fel ez a találkozó

A szerda esti Fradi–Puskás kupameccsen mindkét fél óriási energiákat mozgósított a továbbjutás érdekében

Sport
  • 2023.11.02. - 08:32
Cikk borítókép
Hornyák Zsolt, a Puskás Akadémia új vezetőedzőjepfla.hu

A Puskás Akadémia vezetőedzője, Hornyák Zsolt a kiesés után már a „visszavágóra” gondolt – közölte az nso.hu.

„Nagyon örülök a csapatom hozzáállásának. Szerintem előre hozott döntő volt, és ahhoz illő mérkőzést is játszottunk. Jó meccs volt gólokkal, feszültséggel a végén. Hét gól egy ilyen találkozón nem semmi. Énekeltünk és tapsoltunk is egymásnak. Nagyra értékelem a csapatom munkáját ezen a meccsen. Döntővel is felért volna ez a találkozó, de sajnos csak egy juthatott tovább. Először tudom vesztes meccs után megdicsérni a csapatomat. Három hét múlva várjuk otthon a Ferencvárost, akár visszavágóként” – fogalmazott Hornyák Zsolt. 

Reklám