Várhatóan két hónapig nem léphet pályára a Siófok KC női kézilabdacsapatának válogatott játékosa, Tomori Zsuzsanna.
A hírt a játékos klubjának honlapja szellőztette meg, utalva a csapatorvosra, Kisegyházi Attilára, aki a 32 esztendős jobbátlövővel kapcsolatban azt mondta: „Zsuzsi az elmúlt napokban nem érezte jól magát, ezért alapos orvosi vizsgálatoknak vetettük alá. A kivizsgálás egy régi belszervi probléma kiújulását mutatta, amelynek megoldása valószínűleg műtéti lesz, ami miatt játékosunk hat-nyolc hetes pihenőre kényszerül.” Tomori Zsuzsa emiatt hiányozni fog a március 20–22-i győri olimpiai selejtezőről is, ahol sorrendben a kazah, a szerb és az orosz válogatott ellenében kell a csoport első két helyén végezni, ez ér tokiói kijutást.




