Rebrov öngólja

Korner

Sport
  • 2019.08.15. - 02:08

Valószínűleg a Magyar Labdarúgó-szövetség is hibás, hogy a Ferencváros súlyos vereséggel kiesett a Bajnokok Ligájából, hiszen engedélyezte, hogy a címvédő két bajnoki mérkőzését is elhalassza a kupaszereplése miatt.

Nem tette meg ezt riválisa, a Dinamo Zagreb, amelynek játékosai láthatólag nem voltak fáradtak a visszavágón, pedig július 19. óta négy bajnokit is lejátszottak, és 10 ponttal vezetik a tabellát. Szergej Rebrov, a Ferencváros vezetőedzője azonban más utat választott, pedig a bajnoki mérkőzéseken esetleg szembesülhetett volna azzal, hogy csapata védelme súlyos hibákat követ el, a támadójátéka pedig az elengedett, korábbi gólkirály Böde Dániel és Davide Lanzafame nélkül gyenge. Nem véletlenül nyilatkozta Tokmac Nguen a bukás után, hogy az összeszokottság hiánya jelentette a legnagyobb különbséget a két csapat között. „Nekünk még össze kell szoknunk” – mondta őszintén a Kenyában született Fradi-csatár. Ezt bizonyára segíthették volna a bajnoki mérkőzések.

Reklám