Hibátlan mérleggel aranyérmes a magyar csapat!

Sport
  • 2019.08.11. - 16:17
Cikk borítókép
A lefújás után hamar elkészült a győztes csapatszelfi (U17-es leány kézilabda-válogatott )MKSZ

 A magyar leány válogatott aranyérmet nyert az U17-es kézilabda Európa-bajnokságon.

A magyarok a vasárnapi celjei fináléban 13-9-es félidőt követően 28-24-re legyőzték a svédeket, így százszázalékos teljesítménnyel nyerték a kontinensviadalt.
 

Reklám