Egy Rafael Nadal és David Ferrer vezette csoport nyílt levélben bírálta a Spanyol Tenisz Szövetséget (RFET) annak kétséges döntései és gazdálkodása miatt.

Nyílt levélben bírálták a Szövetséget
Egy Rafael Nadal és David Ferrer vezette csoport nyílt levélben bírálta a Spanyol Tenisz Szövetséget (RFET) annak kétséges döntései és gazdálkodása miatt.


A román állampolgárok reformokat akarnak
Több civil megsebesült