Az Azerbajdzsánban hivatalos látogatáson tartózkodó Kövér László, az Országgyűlés elnöke csütörtök délután meglátogatta a magyar csapatot a bakui Európa Játékok sportolói falujában.
Csapatunk 14. érméért a szabadfogású birkózás 86 kilósok mezőnyében Veréb István küzdhetett, aki a grúz Szandro Aminasvilivel csatázott a harmadik helyért. Versenyzőnk az első menetben 2–0-ra vezetett, de a grúz gyors mögékerüléssel egyenlít, majd a győzelmet jelentő pontot is megszerezte, így Veréb az ötödik helyen végzett.
Az ökölvívó Bernáth István (+91 kg) pontozással nyert a bolgár Petar Belberov ellen, ma a francia Tony Yoka ellen bokszol a nyolcaddöntőben.
A női tornászok egyéni összetett versenyében Böczögő Dorina a hetedik helyen végzett.



