A szombaton Bajnokok Ligáját nyert FC Barcelona labdarúgócsapatának elnöke hétfőn kijelentette: marad a posztján Luis Enrique.
Luis Enrique tavaly nyáron vette át a csapatot, s eleinte nem mindig volt tökéletes az összhang közte és a legnagyobb sztár, Lionel Messi között. Januárban komoly ellentétekről cikkezett a sajtó, később azonban normalizálódott a két fél viszonya, a Barca pedig magára talált, s nagyszerű tavaszt futott, amelynek végén a spanyol bajnokság és a Király Kupa mellett a BL-t is megnyerte.



