A Debrecen 2-0-ra nyert a bajnokságban listavezető Videoton otthonában a labdarúgó Ligakupa negyeddöntős párharcának szerdai visszavágóján, így 4-3-as összesítéssel jutott a legjobb négy közé.
Az izgalmas találkozó egyik érdekessége az volt, hogy Bognár Tamás játékvezetőt vádlisérülés miatt le kellett cserélni. A Debrecen az elődöntőben az MTK együttesével találkozik majd, a másik ágon pedig a Ferencváros a Budapest Honvéddal csap össze.
Ligakupa, negyeddöntő, visszavágó:
Videoton FC - DVSC-TEVA 0-2 (0-1)
Továbbjutott: a DVSC-TEVA, 4-3-as összesítéssel.



