Meglepetések nélküli forduló az élvonalban

Labdarúgás

Sport
  • 2015.04.20. - 15:21

Nem született meglepetés az NB I. 24. fordulójában. Az éllovas Videoton előnye továbbra is tizenegy pont, mivel nyert a Diósgyőr otthonában.

Az élmezőny csapatai közül simán vette a szombathelyi meccset a második Ferencváros is, legyőzte a Haladást. A szombathelyi szurkolók az edző, Szentes Lázár távozását követelték.

NB I., 24. forduló: Nyíregyháza-KTE 1-1. MTK-Győr 2-1 (1-1), Bozsik Stadion, 1091 néző, gólszerző: Pölöskei (29.), Csiki (60.), ill. Priskin (34.), Haladás–FTC 0-3 (0-2), Szombathely, 2980 néző, gólszerző: Böde (22., 33.), Varga R. (51.), DVSC–Paks 2-0 (1-0), Debrecen, 2623 néző, gólszerző: Rodenbücher (28., öngól), Sidibe (82.), Dunaújváros–Puskás 2-3 (1-1), Dunaújváros, 1000 néző, gólszerző: Csehi T. (18.), Böőr (57.), ill. Lencse (27. – 11-esből, 85., 90.), Pécs–Honvéd 2-1 (0-0), Pécs, 1000 néző, gólszerző: Ojdanic (85.), Makriev (86.), ill. Holender (71.), DVTK-Videoton 1-2 (0-0), Miskolc, 4000 néző, gólszerző: Griffiths (92.), ill. Oliveira (47.), Feczesin (58.), Újpest–Pápa 4-0 (2-0), Szusza–stadion, 1000 néző, gólszerző: Litauszki (36.), Balogh (40.), Ojo (71.), Nego (75.).

NB II., 24. forduló: Mezőkövesd-Cegléd 4-1, Kaposvár-Békéscsaba 1-1, Gyirmót-Soroksár 1-0, Ajka-Szolnok 3-1, Vasas-Szeged 2-1, Csákvár-Siófok 1-0, Sopron-ZTE 3-2, Balmazújváros-Szigetszentmiklós 1-1. Az élcsoport: 1. Vasas 50 pont, 2. Gyirmót 48, 3. Békéscsaba 45.

Reklám