Megdőlhet a részvétel a hétvégi Telekom Vivicitta városvédő futáson, a szervezők több mint huszonötezer emberre számítanak. Éppen ezért az idén először két napo lesz a rendezvény.

Tízezrek futnak együtt a hétvégén
Megdőlhet a részvétel a hétvégi Telekom Vivicitta városvédő futáson, a szervezők több mint huszonötezer emberre számítanak. Éppen ezért az idén először két napo lesz a rendezvény.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
