Kiestek a győri kézisek

A csapat négy alapemberéből háromra nem számíthatott

Sport
  • 2015.04.11. - 18:33

Nem jutott be a női kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjébe a Győri Audi ETO KC.

Azután, hogy a negyeddöntős párharcban az első mérkőzésen hat góllal kikapott a címvédő magyar csapat a macedón Vardar Szkopjétól, a szombati, hazai visszavágón 27-27-es döntetlen született.
A Győr meggyengült a mostani szezonra, mert négy alapemberéből háromra, Görbicz Anitára, Katrine Lundéra és Eduarda Amorimra nem számíthatott. Előbbi kettő anyai örömök elé néz, utóbbi súlyos sérülés miatt nem léphetett pályára. A világ legjobb beállósa, Heidi Löke pedig már nem volt elegendő, hogy a csapat bejusson a budapesti Final Fourba, amelyre május 9-én és 10-én kerül sor.

Reklám