A nyáron lejár a szerződésem a Fulhammal, utána valószínűleg hazatérek Szombathelyre – nyilatkozta a Bildnek a szerdán 39-ik születésnapját ünneplő Király Gábor.
Elárulta: 18 évnyi légióskodás után, a nyáron hazatér Magyarországra, azon belül is „természetesen” Haladásba, nevelőegyüttesébe, ahol minden bizonnyal vállalna még két-három idényt.
Király a Haladás saját nevelésű játékosa, ott védett 1993 és 1997 között, aztán a Hertha BSC, a Crystal Palace, a West Ham, az Aston Villa, a Burnley, a Bayer Leverkusen és az 1860 München kapusa is volt.



