Kézisuli viseli Görbicz Anita nevét

Bővíti a Győr utánpótlásképző rendszerét

Sport
  • 2015.03.30. - 16:20

Székelyudvarhelyen bővíti az utánpótlásképzését a Győri Audi ETO. A kézilabdasuli a győriek anyai örömök elé néző klasszisa, Görbicz Anita nevét viseli majd.

A kézilabdaklub az erdélyi város sportiskolájával vasárnap írta alá a megállapodást.

görbicz

 

Kézisuli viseli Görbicz Anita nevétBővíti a Győr utánpótlásképző rendszerét - Székelyudvarhelyen bővíti az utánpótlásk...

Reklám