Magabizots győzelemmel (29-23) hódított el a Magyar Kupát a győri ETO. A kisalföldiek a hazai rivális Ferencvárost verték meg a döntőben.

A diadallal az ETO utolérte a Fradit: immár mindkét együttes tizenegy kupagyőzelemmel büszkélkedhet. A csúcstartó egyelőre a Vasas, tizenkettővel.
A harmadik helyet az Érd szerezte meg.
Forrás:nso



