"Jogos fütty"

Futball. Vereséggel jutott tovább a címvédő Madrid

Sport
  • 2015.03.11. - 10:59

Teljesen jogosan füytülte ki a közönség a Real Madridot, miután a csapat címvédőként hazai pályán 3-4-re kikapott a Schalke-től a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján - szögezte le a klub edzője, Carlo Ancelotti.

real-schalke
Reklám