Válogatottunk nyerte a linzi csapatversenyt

Torna

Sport
  • 2015.03.03. - 15:45

A magyar tornászválogatott több mint tíz év után legyőzte a svájci csapatot az év első nemzetközi versenyén, Tálas Bence pedig megnyerte az egyéni összetettet Linzben.

A Tálas, Vecsernyés Dávid, Vadászfi Ákos, Babos Ádám, Vágner Levente, Kállai Zoltán és Schweigert Dávid alkotta csapat Svájc és Ausztria együttesét megelőzve lett első. „Elégedett vagyok a csapattal, az év első megméretésén nagyon jól, harcosan versenyzett ”– nyilatkozta Kelemen Zoltán szövetségi edző. A válogatott viadalon nem vett részt az olimpiai bajnok Berki Krisz­tián, aki a tatai edzőtáborban készült a számára márciusban kezdődő idényre. „Február közepétől kéthetes edzőtáborban voltam. Sokat dolgoztam, de szerencsére még mindig élvezem a tornát”- nyilatkozta.
Reklám