Határozatlan időre felfüggesztették Görögországban a profi futballbajnokságokat. A kormány szerdai döntésének hátterében a folyamatos szurkolói rendbontások állnak.
Legutóbb vasárnap a Panathinaikosz-Olimpiakosz rangadón özönlötték el a drukkerek a pályát és csaptak össze a rendfenntartókkal, amellett a hazai gárda drukkerei pirotechnikai eszközökkel, kövekkel, üvegekkel dobálták meg vendégcsapat híveit.
Ezt követően kedden a görög élvonalbeli bajnokságot szervező labdarúgóliga ülése botrányos körülmények között ért véget, ugyanis összeverekedett egymással az Olimpiakosz és a Panathinaikosz egy-egy képviselője.



