Egy tizenkilenc éves, szerbiai magyar fiút választott a világelső, Novak Djokovics edzőpartnerének. Györe László óriási megtiszteltetésnek tartja, hogy együtt játszhat a klasszissal - írja a Blikk.

A duó egy versenyen is elindul majd párosban
Egy tizenkilenc éves, szerbiai magyar fiút választott a világelső, Novak Djokovics edzőpartnerének. Györe László óriási megtiszteltetésnek tartja, hogy együtt játszhat a klasszissal - írja a Blikk.


Fókuszban a nyitottság
„Veletek vagyunk”