Egyelőre kórházban tartják Fernando Alonsót, a Forma-1-es McLaren istálló spanyol pilótáját, aki vasárnap, a barcelonai tesztelés közben szenvedett balesetet. A McLaren vizsgálatai alapján Alonso az erős szél miatt ütközhetett a falnak.

A spanyol sajtó értesülései szerint a baleset után Alonso nem válaszolt a csapatnak a rádión, menedzsere, Luis Garcia Abad pedig elismerte, hogy a pilóta nagyjából 10 percig kábult volt, de cáfolta, hogy elvesztette volna az eszméletét a becsapódás következtében. A McLaren Alonso balesete után azonnal befejezte a vasárnapi gyakorlást. A csapatok csütörtöktől vasárnapig a szezon előtti harmadik, egyben utolsó tesztelésen vesznek részt, szintén Barcelonában. A vb március 15-én, Ausztráliában rajtol.



