A címvédő Győri Audi ETO KC egy góllal, 26-25-re kikapott a vendég norvég Larviktól a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének vasárnapi nyitányán. A magyar csapat a 2013-as hazai elődöntő óta, azaz 22 találkozó után először kapott ki a sorozatban.

hétfőn játsszák: Viborg (dán)-Metz (francia) 19.00
Az állás: 1. Larvik 10 pont/5 mérkőzés, 2. Győr 8/5, 3. Metz 4/4 4. Viborg 3/4, 5. Baia Mare 2/5, 6. Sävehof 1/5



